Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Eso mečů

0

karta týdne od 15. 8. 2022

Eso mečů představuje potenciál ve své nejčistší podobě. Říká, že si máme troufnout otevřít brány fantazie a nedržet se tolik při zemi.

Eso mečů je karta vizionářů, ale může přinést neotřelé nápady všem normálním smrtelníkům. Ne všechno se musí ukázat realistickým, ale je to jako při brainstormingu. Důležité je dostat i ty nejšílenější nápady na stůl, protože možná právě ty se nakonec okotí.

Eso mečů je apel, abychom své myšlenky necenzurovali příliš zbrkle. Abychom hráli s širokou paletou možností, nebáli se bláznivě kombinovat a představivost vyždímali do ultima. Je čas fantazírovat a rozum zapojit až v té úplně poslední fázi.

V klasickém pojetí může karta představovat zprávu nebo informaci, kterou dostaneme, a kterou nepůjde jen tak zlehka přejít. I tehdy je důležité vnímat víc možností, než tu jedinou, která se bude logicky nabízet.

Přeju nám otevřenou mysl a spoustu hravosti!

Kartu Eso mečů jsem vytáhla z tarotové sady Crowley dne 15. 8. 2022 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, heřmánkový klobouk kouzel z Herbal tarot a Sidhe.


.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *