Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

3 poháry: Hojnost

0

karta týdne od 1. 8. 2022

Karta 3 poháry přetéká radostí a hojností všeho druhu. Říká, že je nejlepší čas na setkání s přáteli. Uspořádat grilovačku, výlet nebo jiný druh oslavy života. Sdílet nápady, zážitky, nebo jen tak obyčejně po sousedsku pokecat. Zkrátka vystrčit hlavu z ulity a jakýmkoli způsobem se družit, rozproudit krev a nebýt sám.

Doprovodná karta říká, že to možná nebude úplně zadarmo. Bude třeba obětovat trochu svého pohodlí, přidat ruku ke společnému dílu, nebo dokonce dát věci do pohybu. Zkrátka tolik radosti nespadne jen tak z nebe. Možná se nám nebude úplně chtít, možná budeme cítit únavu nebo jinou ze škály výmluv. Souhra karet ale tvrdí, že se nám úvodní nepohodlí vyplatí a nebudeme litovat.

To se pochopitelně nestane, pokud zůstaneme sedět v koutě a budeme pasivně čekat, kdo nás přijde pobavit. Úsměvy a radost jsou připravené pro ty, kdo je sami chtějí rozdávat.

S úsměvem na rtech bychom také měli překonat drobné nesnáze, které nám život může do cesty nachystat. Neztrácejme při jejich řešení mnoho času a pojďme zpátky do víru optimisticky laděných lidí. Krásný týden přeje karta 3 poháry!

Kartu 3 poháry jsem vytáhla z tarotové sady Crowley dne 1. 8. 2022 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Legacy a Universal goddess.


.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *