Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

8 mečů

0

karta týdne od 11. 7. 2022

Karta 8 mečů je plynulým pokračováním princezny z minulého týdne. Přetlak v mentální sféře nás může uvěznit v kolotoči myšlení, které má do konstruktivního daleko. Snažme se vědomě prokládat mozkovou aktivitu fyzickou činností, ideálně aerobní. Mozek se prokrví a okysličí, snáze pak oddělí zrno od plev.

V opačném případě hrozí, že budeme dlouze přemítat o nejrůznějších tématech způsobem, který předmět našeho zájmu rozmělní na prvočinitele, ale neučiní ho lépe stravitelným.

Pokud to je jenom trochu možné, dejme přednost pragmatickým záležitostem všedního života. Udělejme něco rukama, snažme se maximálně použít smyslové vnímání. Poznávejme nové chutě, naslouchejme nečekaným zvukům – učme se slyšet víc než pouhá slova. Občas pomůže zavřít oči a možná se ke všem novým zvukům připojí i vůně, jejichž vnímání obvykle upozaďujeme.

8 mečů je výsostně mentální kartou a tudíž vše mimo tuto zónu je týdenní výzvou. Najděte vlastní cestu, kterou můžete výzvu uchopit. Držím palce a budu ráda, když se pochlubíte výsledky!

Kartu 8 mečů jsem vytáhla z tarotové sady Crowley dne 11. 7. 2022 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Dreaming way a Sidhe.


.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *