Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Princ holí

0

karta týdne od 13. 6. 2022

Princ holí je plný vzrušené energie, se kterou pádí vpřed a otevírá se všem dobrodružstvím, která život nabízí. Jestliže ho v minulosti potkaly rány a pády, teď je čas přestat se přehrabovat v bolestech a navzdory zraněním plánovat věci příští. Soustředit se na světlo na konci tunelu místo na tunel jako takový.

Princ holí se žene raketovou rychlostí a tak není divu, že mu druzí často uhýbají z cesty a kroutí hlavou nepochopením nad jeho vášní a vitalitou. Zkusme se aspoň na chvíli přestat bát a využijme volné vstupenky na horskou dráhu, která se před námi objevila. Možná budeme křičet hrůzou a nadšením zároveň, ale z krátkého zážitku můžeme načerpat množství inspirace pro budoucnost.

Princ holí je plný neuvážených nápadů, všechno v něm neuspořádaně bublá. Budeme mít sklon jednat impulzivně a mluvit víc a dřív, než promyslíme následky. Totéž platí o lidech kolem nás. Je to apel na větší toleranci. Na to, abychom se snadno neuráželi a netesali do kamene každé slovo, které na nás druzí vypustí.

Opatrnost a rozvaha jsou pomalé a houževnaté energie, s princem holí nemají nic společného. Ohnivá dynamika tohoto týdne sluší věcem rychlým, spontánním nebo dramatickým. Zkusme nesoudit a nelpět za každou cenu na osvědčených receptech. Teď máme šanci razantně skoncovat s věcmi, které se na nás dlouho a nepříjemně lepí. A ještě si užít kopec zábavy!

Kartu Princ holí jsem vytáhla z tarotové sady Crowley dne 13. 6. 2022 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Japaridze a Mýtický.

.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *