Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Universum

0

karta týdne od 6. 6. 2022

Z karty cítím ostří, které má sílu osvobodit, ale také strach, kterým to osvobození blokujeme. Až příliš se soustředíme na strach z maličkého říznutí, místo co bychom spřádali plány nad možnostmi, které se tím otevřou.

Karta říká, že se držíme svých jistot a bojíme se je pustit. Ne že bychom snad měli zbrkle vsadit celoživotní úspory, ale trochu se odvázat a vystoupit z každodenní rutiny je rozhodně na místě.

Universum může přinést nápady, které vnitřní cenzura zakáže daleko před jejich realizací. Zkusme se proti opatrnému rozumu vzbouřit a pustit do života pár šíleností, které se neslučují s naší obvyklou důstojností.

Je to velká loterie. Většina šíleností zůstane tím, čím od začátku byla. Přesto se pár z nich může stát nejlepší jízdou našeho života a vstupenkou do kapitoly, kterou bychom si jinak netroufli otevřít. Máme obrovskou příležitost něco ve svém životě změnit, ale nestane se to klasickou cestou poctivého plánování. Spíš nám štěstěna podává kliku, za kterou je třeba zatáhnout a riskovat, že budeme chvíli za blbce.

Kartu Universum jsem vytáhla z tarotové sady Crowley dne 6. 6. 2022 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Swedish witch a Zlatého úsvitu.

.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *