Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Luna

0

karta týdne od 30. 5. 2022

Luna je šalba a mam, spoustou fantazie opředená realita. Říká, že uvidíme svět kolem sebe podobně jako ve snu, ve kterém se mluví v náznacích a podobenstvích. Tentokrát nedojde daleko, kdo bere všechno pragmaticky a doslova. Na všem bude háček a klička, přestože zdaleka nemusí jít o záměr.

Je to spíš jako když se každý ponoří do hlubin vlastního světa, odkud komunikuje dosud neznámým jazykem. V různých světech najednou mohou stejná slova dostat trochu jiný obsah a máme tu nedorozumění. Je lepší s tím počítat, vybavit se trpělivostí a klást doplňující otázky, než abychom začali s obviňováním.

Luna zamlžuje svět faktických reálií a komplikuje věcnou komunikaci, je však skvělým prostředím pro tvořivost a múzy. Mohou z nás vypadnout věci, o kterých jsme netušili, že jich jsme schopni. Jakmile přestaneme tlačit na pilu, můžeme popřát sluchu podprahovým řešením. Možná nebudou dokonalá ani úplná, ale mohou obsahovat takový úhel pohledu, ze kterého už to rozum nově poskládá.

Luna zkrátka radí dát více na pravou hemisféru. Nemáme se bát ponořit do snů a pohádek nebo projít údolím temných stínů. Je to ideální čas na výlet do podvědomí, i když  na vyhodnocení přinesených obrazů bude lepší chvíli počkat. Luna překvapí a obohatí, pokud jí to dovolíme.

Kartu jsem vytáhla z tarotové sady Crowley dne 30. 5. 2022 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Swedish witch a Sidhe.

.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *