Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

6 disků: Úspěch

0

karta týdne od 23. 5. 2022

Karta 6 disků říká, že opravdový úspěch jde ruku v ruce s velkorysou štědrostí. Přesto si nemůžeme okázalou štědrostí úspěch koupit. Štědrost potřebujeme trénovat jako malou každodenní rutinu, jako obecný přístup, který nesouvisí s penězi a kalkulovanou protislužbou.

Pojďme se zaměřit na rovnováhu mezi přijímáním a dáváním. Netlačme na pilu ani v jednom směru. Není snadné přijmout bez výčitek a dávat bez očekávání. V týdnu přijdou situace, kde si svou slabší stranu budeme moci otestovat.

Rovnováha neznamená okřídlené „nechci nikomu nic zůstat dlužen“. Takové tvrzení vypadá dobře, ale většinou pramení z pýchy a vede k izolaci.

6 disků připomíná přirozený řetěz darů od rodičům k dětem a od nich zase k jejich dětem. Je důležité přijmout fakt, že od některých lidí víc bereme a jiným zase více dáváme. Rovnováhu vnímejme spíš v součtu, nikoli v každé jednotlivosti.

Vypadá to na týden plný výzev, které se zaseknou, pokud s nimi budeme bojovat jako osamělí vlci. Karta doporučuje nechat se unášet proudem a přijmout natažené ruce s pomocí i žádostí o ni.

6 disků jsem vytáhla z tarotové sady Crowley dne 23. 5. 2022 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Druidů a Crystal visions.

.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *