Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Princezna holí

0

karta týdne od 16. 5. 2022

Ohnivá princezna holí má energii Fénixe, často těsně před transformací. Než v plamenech spálí vše, co už nepotřebuje, prochází obavami i loučením. Podle všeho jsme také doputovali k pomyslnému ohništi a doprovodná karta napovídá, že do něj máme zahodit role, kde fungujeme jako oběti.

Svazuje nás přemíra jistot a nebo to, co za jistoty považujeme. Děsí nás představy, že bychom mohli o něco nebo někoho přijít. Čím více takového strachu prožíváme, tím větší tlak na sebe vytváříme. Strach ze ztráty a neznáma se propisuje nejen do psychiky, ale často i do fyzického těla. Mohou s námi v tichosti žít dlouhé roky a tím parazitovat na pocitech štěstí a radosti.

Princezna holí říká, ať neřešíme, co nemůžeme ovlivnit. Připomíná, že na ničem nelpět otevírá dveře nečekaným možnostem. Nelpět znamená jít zábavnější cestou plnou stejně naladěných lidí. Lidí, kteří nesvazují očekáváními a jsou připraveni podpořit i Vaše šílené nápady.

Princezna holí strhává z obličejů masky, ale ne kvůli tomu, že by se chtěla vysmívat. Je přímočaře upřímná a přetvářkou se v životě nechce zdržovat. Její vřelost a spontaneita jsou nakažlivé, tak se pojďme nechat nakazit!

Princeznu holí jsem vytáhla z tarotové sady Crowley dne 16. 5. 2022 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Gill a Röhrig.

.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *