Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Blázen

0

karta týdne od 9. 5. 2022

Blázen je příležitost shodit povinnosti z ramen a bosky kráčet přírodou. Být znovu dítětem a divit se tomu, co dospělým už zevšednělo. Úplně obyčejně vnímat krásy života a hltat je plnými doušky.

Blázen je na všech úrovních propojen se všemi a se vším, přesto o ničem z toho nepřemýšlí. Dýchá a jenom je, zcela přirozeně a bez zábran.

Blázen se nemá zapotřebí do ničeho stylizovat, nepasuje do žádné škatulky. Zkusme se dostat z ohrádek představ a očekávání, alespoň na týden a úplně vědomě. Pro začátek pomůže si takové ohrádky s neúprosnou poctivostí pojmenovat.

Karta Blázna může ukazovat setkání se strachem. Nutnost postavit se tomu, čeho se obáváme. Možná takový strach bagatelizujeme a hrneme ho před sebou, protože nás v běžném životě neotravuje a my se jeho řešením odmítáme zabývat. Přesto jde o kámen v botě a Blázen nabízí možnost se takového kamene bez většího úsilí zbavit.

Kartu Blázen jsem vytáhla z tarotové sady Crowley dne 9. 5. 2022 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Mýtický a Gill.

.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *