Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

4 disky: Moc

0

karta týdne od 25. 4. 2022

V posledních týdnech je to jako na houpačce, ode zdi ke zdi. Chvíli rychle vpřed a pak honem umírněné brždění. 4 disky jsou spíš ten druhý příklad. Spousta opatrnosti a držení dobytých pozic.

Karta 4 disky říká, se se budeme snažit spíš hromadit a udržet, než abychom cokoli zbrkle vydávali. Okolo krouží obavy z nejistých zítřků, budujeme kolem sebe pevné zdi. Trpět tím mohou osobní vztahy, protože každá zeď znamená vzdálenost a ochlazení.

Důležité je nepropadnout stagnaci, nepoddat se strachu ze změny a ze života. Pokud se nám povede přijmout, že řadu věcí pod kontrolou nemáme a mít nebudeme, přestaneme se s nimi stresovat. Síla ochranných zdí se stane smysluplnou a my se budeme moci lépe nadechnout. Což je obrovskou výzvou karty týdne.

Možná také narazíme na pravidla, která nám nebudou po chuti. Nemá smysl se s nimi prát, je lepší mlčky sklopit hlavu a s případnými protesty počkat na vhodnější čas. Možná záhy zjistíme, že co se aktuálně jeví jako nepřekonatelné, vytratí se do ztracena.

Kartu 4 disky jsem vytáhla z tarotové sady Crowley dne 25. 4. 2022 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Gill a Vision quest.

.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *