Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

8 holí: Rychlost

0

karta týdne od 18. 4. 2022

Zdá se, že 8 holí nás vtáhne do chaotického víru, kdy jednotlivé vjemy nemusí mít zřetelné souvislosti. Je to součást evoluce, jen je tento týden zbytečné a možná dokonce kontraproduktivní usilovat o řád.

Nejlepší nápady se rodí z chaosu, tak si nechme pár věcí přetéct přes hlavu. Uvidíme situace z jiné perspektivy, do života mohou vstoupit podivíni, které bychom za normálních okolností vykázali za plot. Karta radí jít naproti rozvolněnou myslí, jinak se to nové nezrodí.

8 holí často oznamuje dramatické střety, ale spíš ve stylu italské domácnosti – chvíli po sobě házíme talíře a za okamžik se vášnivě milujeme. Sinusoida emocí jen dokládá, že jsme pořád naživu a v souladu s přírodou.

Unylé přímky jsou jako ovoce v supermarketu – čím snáze ho dostanete v každém ročním období, tím méně osobité chuti v něm zůstává.

Karta týdne vyloženě pobízí, abychom se nebáli testovat neznámá území a upřednostnili klikaté cestičky přes rovnými dálnicemi.

Kartu 8 holí jsem vytáhla z tarotové sady Crowley dne 18. 4. 2022 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Ramses a Swedish witch.

.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *