Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

4 meče: Příměří

0

karta týdne od 11. 4. 2022

Karta 4 meče jasně radí nikam nespěchat. Udělat před rozhodujícím krokem pauzu, zklidnit emoce i mysl. Případně se otevřít mimosmyslovým vjemům a zakomponovat je do celkového obrazu. Hlavně se neukvapit.

4 meče jsou také o situacích, kdy se cítíme zatlačeni do kouta, nuceni do nechtěné volby. Není správná chvíle na vzdor či revoluci. Karta radí zhluboka dýchat a pokusit se protivníka přelstít – přimět ho ke kompromisu v partii, kterou původně považoval za vyhranou. K tomu je nutné udržet chladnou hlavu a nebát se navrhovat netradiční řešení. Pak máme vysoké šance uspět.

Karta obecně doporučuje myslet spíš dlouhodobě a strategicky. Přišel čas zvážit, které malé cíle můžeme eventuálně odepsat, abychom dosáhli na mnohem důležitější mety. Což znamená udělat si ve svých cílech pořádek, aktualizovat jejich priority a životaschopnost. A někde v klidu bychom si měli sáhnout do svědomí, jestli jde pořád ještě o naše vlastní cíle. Protože hnát se za něčím, co dobře vypadá, ale nekoresponduje s opravdovou touhou v srdci, je v konečném důsledku odsouzeno k neúspěchu.

Najít křehkou rovnováhou mezi rozumem a srdcem je jednou z výzev tohoto týdne.

Kartu 4 meče jsem vytáhla z tarotové sady Crowley dne 11. 4. 2022 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Buckland Romani a Swedish witch.

.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *