Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

7 pohárů: Zkaženost

0

karta týdne od 4. 4. 2022

Karta 7 pohárů má řadu přízvisek, dnes na mě nejvíc křičí slovo Zrada. Ve skutečnosti může jít jen o pocit, že nás někdo zradil nebo o přehnanou reakci na něčí chování či situaci.

7 pohárů často vnímám jako hromadu žluči, která se dere ven z přeplněných hrnců. Dlouho jsme polykali, co se nám nelíbilo. Z nejrůznějších důvodů jsme se drželi zpátky a pořád ještě můžeme dávat mlčení přednost. Reagovat vyžaduje odvahu, ale taky slibuje následné uvolnění. Jako když vyzvracíme zkažené jídlo. Karta ale neříká, že máme pozvracet toho, kdo nám jídlo servíroval! Aby se úleva dostavila, stačí tiše zvracet v koutku. Decentně, ale důsledně!

7 pohárů může také indikovat setkání se závistí či žárlivostí. Obojí většinou přisuzujeme druhým, sami u sebe bychom něco takového viděli neradi. Přesto karta nabádá k upřímnému pohledu do zrcadla. I malý závan žárlivosti nebo závisti znamená trhlinu ve zdravém hodnocení sebe sama a tedy i pobídku na tomto zapracovat. Více než jindy hledejme své silné stránky a učme se je dávat na odiv.

Kartu 7 pohárů jsem vytáhla z tarotové sady Crowley dne 3. 4. 2022 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Röhrig a Gill.

.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *