Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

9 pohárů: Radost

0

karta týdne od 21. 3. 2022

Karta 9 pohárů říká, že do uvolněného prostoru přichází další dávka snění. Všichni potřebujeme trochu radosti, toužíme po sluníčku a symbolech jara. Dílem z přirozenosti, dílem jako kompenzaci toho, co se kolem nás děje. Užijme si, co život nabízí, buďme co nejvíc v přítomném okamžiku, jen z toho nedělejme žádné závěry. S pohárovou devítkou totiž stojí podobné závěry na hodně vratké vodě.

Zdá se, že tento týden budeme reagovat hodně emočně. Možná si pro takové jednání najdeme racionální zdůvodnění, ale není to třeba. Jsme lidé a emoce jsou naší nedílnou součástí. Čím více je budeme potlačovat, tím více a skrytěji nás budou řídit. Přestaňme považovat emoce za handicap, buďme k jejich existenci laskavější.

Devět pohárů je karta, kde voda teče proudem. Dopřejme si lázně, saunu nebo bazén. Všechno, kde tělu prostřednictvím vody dáme pocit štěstí a rozkoše. Radovat se mohou i naše okna, když je dočista umyjeme. Nebo záhony, když je osadíme a zalijeme. Voda je nositelkou života a taky nejlepší kamarád tohoto týdne.

Kartu 9 pohárů jsem vytáhla z tarotové sady Crowley dne 21. 3. 2022 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Swedish witch a Deviant moon.

.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *