Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Smrt

0

karta týdne od 14. 3. 2022

Změna se valí do našeho života, ať chceme nebo ne. Zatím jsme usilovali jen o kosmetické úpravy, ale Smrt po nás chce, abychom to vzali kosou.

Možná jsou to naše nerealistické tužby, které nestačí jen drobně pozměnit. Vším je důležité zatřást a ověřit zdravou kondici. Budovat cokoli na ošidných základech je potenciálně veliký hazard, proto je čas na hloubkovou kontrolu. Možná nedostaneme, co jsme si vysnili. Ale možná dostaneme mnohem víc, když to nereálné pustíme k vodě. To víc si teď neumíme představit, ale určitě to tam je!

Možná jsou to zvyky, které můžeme radikálně proměnit. Třeba o tom už dlouho přemýšlíme, ale zatím jsme nezmobilizovali potřebné síly. Tak proč ne teď?

Spousta změn se děje ve vnějším světě i bez našeho přičinění. Můžeme očekávat, že důsledky takových změn ovlivní naše každodenní životy. Karta říká, že se máme otevřít především změnám, které bychom hlavou nevymysleli. Nebojme se jednat impulsivně. Dominovým efektem strhneme oponu toho, co se bojíme uvidět.

Kartu Smrt nikdo nevidí ve výkladu rád, protože je předzvěstí ztrát. Říká, že by bylo fajn pustit, na čem lpíme. Není zlá ani zlomyslná. Nejlépe jak umí slouží životu.

Kartu Smrt jsem vytáhla z tarotové sady Crowley dne 14. 3. 2022 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Mýtický, Aura-Soma.


.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *