Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

10 mečů: Zkáza

0

karta týdne od 7. 3. 2022

Upřímně, to nevypadá na týden snů. Aby toho nebylo málo, ke kartě 10 mečů mi jako doplňková vylezla Věž. Mnoho faktorů zvenčí i zevnitř bude zvyšovat naši hladinu stresu a bude tlačit na naše sesypání. Jedno jestli fyzické, mentální nebo emocionální. Je to prověrka odolnosti, kterou ale můžeme zvládnout.

Nejdůležitějším doporučením je uvěřit vlastním schopnostem přežít. Netrvat na plánech a nesnažit se udržet neudržitelné. Něco se prostě má zbortit a my jsme proti tomu malí trpaslíci. Neplýtvejme energií na to, co změnit nemůžeme. Zbytečně vyčerpáme kapacity a podpoříme bujení skepse. S tou neuvidíme věci, které změnit můžeme nebo k jejich změně můžeme přispět.

Nerýpejme se ve vlastních ranách, nezacyklujme se v beznaději a zoufalství. Najděme sílu vstát a zapojit autopilota. Právě malé a nudné stereotypy mohou poskytnout potřebné zábradlí, o které se dá ve stavu 10 mečů opřít a jít dál. Doplňková karta na mě křičí, že se jen máme vrátit k podstatě. Že je to víc než dost. A že právě svou nejvnitřnější podstatu jsme zapomněli přibalit do ranečku, když jsme plánovali stávající cíle. A že tohle hromadné  opomenutí je důvod, proč se aktuálně spojilo 10 mečů a Věž. To můžeme změnit!!

Kartu 10 mečů jsem vytáhla z tarotové sady Crowley dne 7. 3. 2022 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Legacy a Gill.


.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *