Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

3 poháry: Hojnost

0

karta týdne od 14. 2. 2022

3 poháry popisují emocionální hojnost, důvod k oslavě či příjemnému setkání s přáteli. Pokud přesto potkáme vypjatější situace, karta je radí rozbít úsměvem nebo kalíškem dobrého moku. Mělo by být snadnější nebrat věci osobně, necítit se zbytečně dotčeně.

3 poháry jsou jako radost, která bezdůvodně prší do našich životů. Buď ji přijmeme a s jásotem budeme v takovém dešti poskakovat, nebo můžeme jen cudně ucucávat a na poskakující šílence blahosklonně zírat. Je to jako s každou příležitostí – přijde a je tu, ale bez našeho přičinění se do konkrétního aktu nezhmotní.

3 poháry se často pojí s vodou nebo obecně s hojností tekutin. Nezanedbávejme pitný režim, dopřejme si saunu nebo relaxační koupel. Naše pokožka křičí po hydrataci a troše pořádného rozmazlování.

Co se vody týče, dokáže odplavit nežádoucí emoce, třeba i hodně staré. Stačí se postavit pod sprchu a nechat odtéct zášť, křivdu, nespravedlnost. Všechno, co máme zaryté pod kůží, i když se tím vědomě nezabýváme, ale přesto nás to zevnitř stravuje.

Věřím, že každý najdeme tu svou rovnováhu a využijeme terapeutickou i čistě radostnou energii karty týdne.

Kartu 3 poháry jsem vytáhla z tarotové sady Crowley dne 14.2.2022 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Legacy a Vision quest.


.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *