Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Princezna pohárů

0

karta týdne od 7. 2. 2022

Princezna pohárů je mladá kráska, která potřebuje cítit lásku, starostlivost a bezpečí. Ať jsme staří nebo mladí, všichni v sobě máme jemnou holčičku, co opatrně vykukuje z ulity a ptá se, jak moc přívětivé místo pro život se kolem nachází. I největší drsňák občas skrývá pochyby, tak se nenechme ošálit, že v tom jedeme sami.

Císařské zvládací techniky jsou tento týden nahrazeny zranitelností a hladem po laskavosti a drobné pochvale. Neuděláte chybu, když oprášíte staré dobré „dneska ti to sluší“. Princezna pohárů to ocení mnohem víc než jakoukoli konkrétní pochvalu za výkon.

Možná se přistihneme při dětinském chování, snění za bílého dne nebo upřednostníme formu před obsahem. Není důvod se kvůli tomu znepokojovat, nezbláznili jsme se. Naše vnitřní princezna pohárů nám jen připomíná, že kus našeho já zůstalo krásné a nepoškozené, se spoustou nádherných ideálů. Nemůžeme změnit každodenní realitu k jejímu obrazu, ale můžeme se občerstvit natolik, abychom dokázali každodenní realitě čelit.

Princezna pohárů probouzí touhu po kráse a zkrášlování, podporuje jakoukoli kreativní činnost. Stačí se jí poddat.

Kartu jsem vytáhla z tarotové sady Crowley dne 6.2.2022 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Gill a Skrytých světů.


To byl konkrétní výklad karty na týden od 7. 2. 2022. Obecnou charakteristiku princezny pohárů najdete v mé školičce tarotu po stisknutí tlačítka.


.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *