Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

10 pohárů: Nasycenost

0

karta týdne od 10. 1. 2022

10 pohárů na kartě září a jásá, jsou nasyceny nadějí a emocemi světla. Užijme si to! Přesto dávejme trochu pozor, abychom neztratili půdu pod nohama. Je to jako návštěva dobře zásobené cukrárny. Pár fantastických dortíků nás může vystřelit do nebe, jeden navíc už přivodí zažívací potíže.

Karta k návštěvě cukrárny vybízí. Pocit blaha na chvíli odpojí trable a starosti, staneme se otevřenější netradičním plánům a řešením. Výlet do ráje se může stát zdrojem veliké inspirace, pro uskutečnění se ale musíme vrátit zpátky na zem.

Poklad 10 pohárů leží v mimořádnosti. Naučme se vítat a hýčkat všechny dary, ale přestaňme si myslet, že by byl život lepší, kdyby se tohle stalo všední každodenností. Neděle je také jenom jednou za týden.

10 pohárů má vzkaz i pro askety. Je vaší svobodnou volbou se cukrárnám vyhýbat a nesvětit neděli. Samotné odpírání radostí života z nikoho lepší lidi nedělá, k tomu je třeba mnohem víc. Proto si dávejme pozor na pýchu – jestli se nad někoho nepovyšujeme jenom proto, že nejíme maso nebo nepijeme první ligu.

Karta nabízí přetékající poháry s důvěrou, že sami najdeme pravou míru v jejich konzumaci, aniž budeme sebe či druhé soudit.

Kartu 10 pohárů jsem vytáhla z tarotové sady Crowley dne 10.1.2022 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Universal Goddess a Legacy

.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *