Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Karta týdne od 27. 12. 2021

0

Hvězda

Karta připomíná, že každému svítí na cestu jedna z miliónů hvězd. Hvězdy září a jsou čitelnější tím více, čím větší tmou a tichem jsme obklopeni. Ve světelném smogu a ruchu civilizace můžeme ztratit orientaci nebo i kus vlastní identity. Najděme si chvíli v klidu a soukromí, nechme Hvězdu promluvit a ukázat do nového roku ten nejvhodnější směr.

Buďme připraveni na to, že Hvězda komunikuje především v obrazech. Neposkytuje souřadnice a není partnerem pro filosofické traktáty. Jakmile vyladíme přijímač na její vlny, vize či vnuknutí se mohou dostavit opravdu rychle a bez předehry. Dříve než vypálíme salvu otázek do protiútoku, počítejme pomalu do deseti. Dejme záblesku čas a prostor, aby mohl dozrát a připravit se k oponentuře. Nezabíjejme, co nestačilo dospět.

Hvězda také symbolizuje čistotu a upřímnost. Mračna polopravd mohou krátkodobě poskytnout bezpečnější polštář, dlouhodobě však představují provaz, kterým jsme k boudě všech těch polopravd připoutáni. Podívejme se na sebe s koncem roku do zrcadla a bez příkras vytvořme seznam potíží, které chceme vyřešit, a seznam dovedností, které chceme uplatnit. Nechme Hvězdu dohlédnout, aby měly oba seznamy stejný počet položek. Dokud nejsou černá a bílá v rovnováze, něco důležitého v našem výčtu chybí.

Kartu jsem vytáhla z tarotové sady Crowley dne 27.12.2021 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Gill a Fairy tale.

.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *