Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Karta týdne od 20. 12. 2021

0

Mág

Klasický Mág je trochu kouzelník, protože umí žonglovat s mnoha různými předměty najednou. Až z toho oči přecházejí. To stejné se bude chtít po nás. Budeme přepínat z jedné činnosti na druhou a musíme počítat i s tím, že nám tu a tam něco vypadne z ruky. Takovou drobnost však Mág nepovažuje za katastrofu. S úsměvem pokračuje v žonglování a ledabyle odepíše ztráty.

Dlužno říct, že Mág disponuje silou hojení, pokud si na to udělá čas. Především ale dokáže rozpoznat, kterou tkáň je efektivnější obětovat než ji mordovat hojením. Nechme si od Mága poradit, které střepy vyhodit do koše a ze kterých znovu slepit talíř po babičce. V doslovném i přeneseném slova smyslu.

Karta často popisuje komunikaci – mnohovrstevnatou a často chaotickou, bez jasného tahu na branku. Nechme slova plynout, nesnažme se každé tesat do kamene. Pokud se nás nějaké slovo opravdu dotkne, tak dejme ruku na srdce – vážně se nám nic takového nikdy nestalo? Velkou výzvou týdne je velkorysost a schopnost udržet spojení i přes křivdy, které nás potkaly.

Užijme si svátků bez šarvátek. Horečnatá aktivita nevylučuje pochopení a mír v duši. Krásné Vánoce!

Kartu jsem vytáhla z tarotové sady Crowley dne 20.12.2021 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Rider-Waite a Universal fantasy.

Jako poděkování a dárek si můžete stáhnout kalendář pro rok 2022 s protistresovými omalovánkami, které jsem pro vás s láskou vytvořila. Formát pdf, velikost souboru 1,15MB.

.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *