Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Karta týdne od 13. 12. 2021

0

Král mečů

Král mečů panuje v myšlenkové říši. Rychlostí blesku pádí vpřed, nesnaží se nápady do důsledku domyslet. Může být předmětem obdivu i zatracení, málokdy je okolím skutečně pochopen. V mnoha ohledech boří bariéry, proto za ním zůstávají trosky. Nicméně tyhle trosky většinou aktivují změnu a růst.

Nesnažme se být průměrní za každou cenu. Nebrzděme svůj potenciál, aby nás ostatní měli rádi. Král mečů říká, že máme následovat vlastní vize a přijmout rizika s tím spojená. I ten, kdo je obvykle opatrnější, může tento týden chytit vítr do plachet.

Když se král mečů rozjede, přeletí hravě ploty, které se bez příslušné dynamiky zdají nepřekonatelné. Nebát se bláznivých nápadů je rada, která vnese do situací novou perspektivu. Jestli něco ve vašem životě stagnuje, teď je příležitost zbourat zdi.

Možná budou vzduchem lítat slova, která se nás dotknou, nebo si pustíme sami pusu na špacír. Zkusme zapnout velkorysost a nebrat každou špičku jako frontální útok na vlastní důstojnost. Pozor na velká uražená gesta. Ta jsou jen malichernou odezvou toho, co skutečně představuje král mečů.

Kartu jsem vytáhla z tarotové sady Crowley dne 13.12.2021 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Röhrig, Universal fantasy.

.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *