Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Karta týdne od 6. 12. 2021

0

Kolo štěstí

Kolo štěstí připomíná, že život je velká loterie, ve které je třeba riskovat, abychom nepromrhali svůj potenciál. Více než jindy je třeba jít naproti vnějším změnám a hledat v nich příležitosti pro své životy.

Sedět na zvycích a jistotách se nedá věčně. Kolo se otáčí a setrvačnost začíná být na hraně. Jakoby pomalu začaly platit jiné přírodní zákony. Co dřív bylo na zkoušku, stává se všední realitou a nutí nás reagovat, stát se součástí evoluce. Karta říká, abychom se změnou nebojovali, ale naopak ji do svých životů tvořivě zapracovali.

Opustit komfortní zónu, potkávat nové lidi nebo ty stávající vidět z nové perspektivy, to všechno může nastartovat změny, které rozsvítí světýlka možností, o kterých zatím netušíme, že existují nebo že mohou týkat právě nás. To nové je připravené, stačí změnám otevřít svou mysl a udělat jakýkoli první krok, i kdyby ten první byl do bláta.

Kolo štěstí nezaručuje výhru každý den. Učí nás i prohrávat, abychom nesázeli nezřízeně a naše ego nerostlo do nebes. Aktivní účast ve hře života však přináší radost a vzrušení, což dlouhodobě kompenzuje dílčí ztráty.

Karta říká, že blokovat změny je jako bojovat s gravitací. Není to nemožné, ale efektivnější je přemýšlet, jak využít gravitaci ve svůj prospěch.

Kartu jsem vytáhla z tarotové sady Crowley dne 6.12.2021 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Mýtický, Aura-Soma.

.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *