Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Karta týdne od 29. 11. 2021

0

Slunce

Slunce šimrá a nutí k úsměvu, i když se hrbíme pod kupou starostí. Slunce přináší světlo do tmy, aby přemístilo staré stíny na nová místa. To stejné můžeme udělat i my. Rozlišit stíny od reality, skutečné potíže od těch, které zkonstruovala naše mysl. Posvítit na bubáky ve sklepě, aby nad námi přestali mít moc.

Slunce představuje radost z maličkostí, není to uspokojení nad objevem století. Můžeme potěšit svou duši, přestože se covid množí a mutuje, nebo přestože se všechno zdražuje. Karta nepopírá potíže, ale vytrvale ukazuje na malé dítě v nás, kterému je tohle putna, a které v blátě najde zajímavý kamínek nebo zaujatě pozoruje sýkorku na větvi.

Dejme vnitřnímu dítěti prostor, aby vyvážil tíhu, kterou na zádech nosíme. Nic to nestojí a možná se podaří změnit i úhel pohledu, kterým na možná řešení hledíme.

Slunce je žhavé a sytí teplem a světlem sluneční soustavu. Karta připomíná, že každý z nás je sluncem vlastního vesmíru, a každý z nás má kolem sebe lidi, které může nasytit vřelostí a srdečným úsměvem. Vzájemná výměna úsměvů nabíjí a dělá svět příjemnějším místem k životu. Jo a trénink dělá mistra.

Kartu jsem vytáhla z tarotové sady Crowley dne 29.11.2021 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Zlatý a Gill.

.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *