Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Karta týdne od 22. 11. 2021

0

Velekněžka

Karta říká, že není radno vrhat se do věcí po hlavě, fyzicky ani mentálně. K zásadní akci nedozrál čas, ke kvalifikovanému rozhodnutí ještě neznáme všechny skutečnosti. Spěch nás může uvěznit v sítích, ze kterých pak bude náročné se vymotat.

Pokud nás někdo naštve nebo urazí, Velekněžka radí hluboce dýchat a nebojovat, dokud jsou rány čerstvé. Zbrklá odveta snadno mine cíl a pocit křivdy nezhojí.

Tento týden bychom se ani neměli montovat do rozmíšek jiných lidí. Nesoudit názorové rozdíly, nestavět se na ničí stranu. V opačném případě se znesvářené strany spojí a jejich hněv se otočí proti nám.

Zůstat ve vlastním středu může být mimořádně náročné, ale právě to je výzva Velekněžky pro tento týden. Hledejme odpovědi na otázky v tichu, v nejhlubších vrstvách svého srdce.  

Velekněžka má nekonečně soucitu a pochopení pro vše, co je lidské. Nemusíme se před ní obhajovat ani stydět. S velkou pravděpodobností nám diskrétně ukáže sebeklamy, kterými se v dobré víře řídíme. Nebude nás za to soudit a nebude ani chtít, abychom se cítili provinile. Jen dostaneme příležitost něco uvidět v nové – mnohem ucelenější perspektivě.

Kartu jsem vytáhla z tarotové sady Crowley dne 22.11.2021 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Kosmický, Aura-Soma.

.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *