Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Karta týdne od 8. 11. 2021

0

Velekněz

Aktuálně můžeme nejvíc vytěžit z toho, co jsme nechali za sebou. Zúročit nezdary, z trosek hradu vystavět paláce. Velekněz přináší inspiraci, ale také moudrost místo poučování.

Velekněz netrestá a nezastrašuje. On dobře ví, že všechno chce svůj čas i své omyly. Připomíná, že nikdo nezačal chodit bez pádů na zadek. Je to normální a přirozené, tak proč se za chyby stydět a peskovat místo jejich uznání a nápravy?

Velekněz zná skutečná utrpení i sílu odpuštění. Zná rovnováhu mezi duchovním a světským. Diví se trápením, ze kterých odmítáme vystoupit. Je čas přemýšlet o stereotypech, kterými se udržujeme ve slepých uličkách, v bezmoci a strachu z další změny. Kolika logických výmluv se držíme místo co bychom se podívali pravdě do očí? Před čím schováváme hlavu do písku? Jakou jednoduchou pravdu odmítáme slyšet?

To všechno jsou otázky k zamyšlení, které nám Velekněz pro tento týden přináší. Buďme sami k sobě upřímní a Velekněz přinese nápad, jak se z našich pastiček vysvobodit.

Kartu jsem vytáhla z tarotové sady Crowley dne 7.11.2021 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Jungův a Mýtický.

.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *