Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Karta týdne od 18. 10. 2021

0

Pět disků: Soužení

Pět disků často označuje situace, ve kterých věci nejdou podle plánu. Něco se zasekne, jako když se do promazaného soukolí dostane pár zrnek písku. Spíše než si zoufat a snažit se zaběhané obnovit, je mnohem lepší problém obejít nebo přemostit. Použít kreativitu, ne tvrdohlavost.

Pět disků může znamenat i zásek v komunikaci. Odmlčení, nedostatek reakcí nebo jejich neadekvátnost. Nemá smysl z toho šílet nebo vyrábět krvelačné teorie, proč kvůli problému v komunikaci došlo. Takové teorie mohou situaci jenom zhoršit. Někdy je lepší vnímat takové věci jako dočasné a nechat je, ať se usadí a potom zase vzpamatují.

Pět disků může také provázet pocit nedostatku nebo strach z možného nedostatku. V obou případech se o reálný nedostatek nejedná, to si s námi jen zahrávají strach a negativní část mysli. Důležité je nepanikařit, celou tu úzkost prodýchat a stále si opakovat, že nic se nejí tak horké, jak se to uvaří. Brzy uvidíte situaci pod novým a ne tak stresujícím úhlem pohledu.

Karta byla vytažena z tarotové sady Crowley dne 18.10.2021 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Rider-Waite a Crystal vision.

.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *