Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Karta týdne od 11. 10. 2021

0

Eso holí

Ohnivá pochodeň esa holí představuje zážeh nového. Už nejde o pouhou myšlenku, eso holí disponuje fyzickou energií k jejímu uskutečnění. Je v ní entuziasmus a odhodlání, před kterými překážky samy uhnou z cesty.

Nechme se tou ohnivou energií nakazit, pusťme se do nového bez zábran a myšlenek na nejistoty či komplikace. Nevymýšlejme negativní scénáře. Na řešení případných problémů bude čas, až nebo jestli opravdu nastanou. Teď je třeba vyrazit vpřed, všechno ostatní je brzda pokroku.

Eso holí podporuje výlet nebo aktivitu za hranici všednosti. Stojí za to se po takové příležitosti rozhlédnout a pak ji uchopit za pačesy. Můžeme očekávat rozprouděné endorfiny, srdečnost a sdílené potěšení, ale raději neplánujme do detailů s kým a jak. Eso holí mívá v záloze svá vlastní překvapení, je to součást jeho kouzla.  

Eso holí povzbuzuje k soutěžení, dává odvahu jít a dělat věci, na které bychom si za normálních okolností nikdy netroufli. Možná nevyhrajeme jackpot, ale s touto kartou v zádech pocítíme hrdost nad tím, že jsme to alespoň zkusili. Že nejsme srabíci, kteří skuhrají a ustrašeně se krčí v koutě. A to nejsme, nebo jo?

Karta byla vytažena z tarotové sady Crowley dne 11.10.2021 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Arcus arcanum a Vision quest.

.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *