Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Karta týdne od 4. 10. 2021

0

Eso mečů

Eso mečů představuje prvotní myšlenku a my pokračujeme na mentální vlně. Z chaosu či spěchu by se měl konečně vynořit nápad s velkým N. Může být zpočátku nesmělý, tak ho nezakřikněme předsudky nebo skepsí. Rádi a často operujeme s logikou nebo zkušenostmi, ale v tomto případě můžeme zaplašit zárodek něčeho velkého nebo důležitého, co se zatím nachází za hranicí naší představivosti. Tak dejme šanci i podivným nápadům a zvědavě sledujme, co se z nich vylíhne.

Eso mečů může představovat i zprávu, která k nám přiteče zvenčí a rozproudí naše stagnující obvody. Tenhle týden je prostě dobré špicovat uši a lovit inspiraci i na těch nejméně pravděpodobných místech.

Osvícení esa mečů přichází ze tmy – v hlavě se nám rozsvítí třeba cestou podivných asociací. Umělec by možná řekl, že ho políbila múza. Účinné je zkrátka být takovým pochodům otevřen, netlačit zoufale na pilu.

Pojďme si vědomě s asociacemi hrát a zrod nového tím aktivně podpořit.

Karta byla vytažena z tarotové sady Crowley dne 3.10.2021 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Gentry Smith a Skrytých světů.

.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *