Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Karta týdne od 6. 9. 2021

0

Hvězda

Říká se, že každý máme na obloze svou vlastní hvězdu. Hvězdu, která září jen pro nás. Hvězdu, která stráží tajemství našeho osudu a zná pravdivé hlubiny naší duše. Karta pak říká, že máme na dohled zrcadlo, ve kterém všechna ta tajemství můžeme spatřit.

Hladinu takového zrcadla nemůžeme přečíst rozumem. Naopak. Jinde tak schopná levá hemisféra do tohoto konkrétního čtení vnese šum a všechno jednoduché zakalí či zkomplikuje.

Poselství Hvězdy přichází shůry, často stezkou obrazových asociací. Doprovodná karta říká, že se to nejspíš podaří uprostřed přírody, kde se nějaký nápad vynoří „z ničeho“. Nebude to nic velikého. Spíš drobnost, která se vymyká našemu obvyklému způsobu uvažování. Podle toho se dá indentifikovat.

Nesnažme se z té drobnosti dělat víc, nesnažme se na ni našroubovat složité teorie, které by z ní udělaly víc. To je jako snažit se pozlatit zlato. Zprávy z naší osobní Hvězdy bývají prosté. Jsou to malé drobečky, které nám osud sype, abychom našli cestu k sobě pěkně krok za krokem.

Někdy se tak moc snažíme vidět za horizont nebo ten horizont dokonce měnit, že zapomínáme žít své vlastní životy. A to je výzva pro tento týden.  Karta byla vytažena z tarotové sady Crowley dne 6.9.2021 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Gill a Fairy tale od Lisy Hunt.

.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *