Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Karta týdne od 9. 8. 2021

0

3 poháry: Hojnost

Karta patří k těm, co oku lahodí na první pohled. Radost, hojnost, veselí, oslava, euforické emoce tečou proudem. Nedržme se stranou, tentokrát je lepší jít k fontáně s davem nebo alespoň se skupinou.

Dvojice může v tomto případě příliš málo. Mezi více lidmi můžeme svobodněji sdílet, co je třeba, a přesně to po nás karta týdne chce. Přinést na pomyslný mejdan všechno, co jsem ochoten dát do placu, a konzumovat co přinesli druzí, aniž kontroluji, co od koho pochází. Důležité je uvolnit se a prostě sdílet. Neformálně, emotivně, klidně beze slov.

Opravdové sdílení probíhá na příjmové i výdajové straně rovnice. Někdo je přirozeně spíš vrbou a dokáže druhé uklidnit či podpořit, aniž sám odkryje vlastní karty. Pro takové jsou 3 poháry výzvou k odhalení malého kousku své zranitelnosti, respektive k jejímu sdílení s podobně postiženými. Možná u toho zaprská hrdost, ale zaplesá sounáležitost a čisté lidství.

A tak sdílejme svou radost i bolest. Radujme se z úspěchů druhých a najděme čas, abychom třeba i mlčky projevili soucit s něčím těžkým údělem. Otevřeme svá srdce a vědomě buďme lidmi. Všechno se nám bohatě vrátí, až to budeme nejméně čekat.

Karta byla vytažena z tarotové sady Crowley dne 9.8.2021 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Rider-Waite a Legacy.

.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *