Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Karta týdne od 19. 7. 2021

0

Vozataj

Karta Vozataj říká, že je nejvyšší čas vyrazit na cesty. Ať je to skutečná dovolená nebo jen malý výlet po Česku, práskněme do kočáru a vyvětrejme hlavu mimo své standardní prostředí. Kromě zážitků si přivezeme zpátky i nový úhel pohledu na vše, čím žijeme, a co se možná zdá až přehnaně důležité.

Vozataj žene svou káru mimo stereotypy, probouzí nutkání ke spontánním rozhodnutím. Neztrácejme tedy čas hromaděním argumentů, nejlepší cesta je vpřed. Směr můžeme korigovat později, teď je nejdůležitější odlepit se z místa, přestat stagnovat.

Vozataj následuje své okamžité impulsy a někdy neví, co dřív. Pohání ho vnitřní neklid, touha žít na plný plyn, nezmeškat z života jedinou minutu.

Vozataj není stresař, který je na roztrhání kvůi tomu, aby vyhověl šéfovi, partnerce, dětem nebo vlastnímu smyslu pro povinnost. A pokud nám snad něco takového sedí za krkem, pak je prima tuhle stresovou zónu na chvíli opustit. Kamkoli a jakkoli, hlavně hned!

Karta byla vytažena z tarotové sady Crowley dne 19.7.2021 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Gill a Pohádkový od Lisy Hunt.

.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *