Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Karta týdne od 12. 7. 2021

0

Král mečů

Král mečů se pohybuje bleskem, ale patrně při svém nedávném průletu něco zapomněl a tak je zpět.

Možná jsme jeho prvotní poselství nestihli zaznamenat, možná jsme jeho myšlence nepřikládali dostatečnou váhu. Patrně se objeví v novém hávu – důraznějším nebo přesvědčivějším. Z doprovodné karty vyplývá, že jsme napoprvé myšlenku krále mečů zapudili, protože jsme málo věřili ve své vlastní kvality a/nebo ve schopnost tu myšlenku prosadit.

Inspirace a nápady, které král mečů tento týden přinese, bychom neměli nechat zapadnout. Možná se neujme každý z nich, ale nepoznáme ten plodný, když je všechny neotestujeme.

Král mečů je mistr brainstormingu. Je třeba vyslechnout všechno a teprve pak se v té hromadě přebírat. Zbrklým odmítnutím prvního nápadu v řadě můžeme ty ostatní zablokovat, a to by mohla být obrovská škoda!

Nebuďme tento týden super přísným cenzorem své mysli, dovolme si pohrávat i s nápady, které znějí bláznivě a nereálně. Ono se z toho nakonec něco narodí, i když to zřejmě bude vypadat úplně jinak, až se to dostatečně vyvine. Zkusme ten vývoj dovolit!

Karta byla vytažena z tarotové sady Crowley dne 12.7.2021 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Skrytých světů a Legacy.

.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *