Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Karta týdne od 5. 7. 2021

0

5 pohárů: Zklamání

Karta 5 pohárů varuje před nereálnými očekáváními. Je prima mířit vysoko, ale tužby mají korespondovat s dovednostmi. Možná je potřeba o něco víc máknout, než dosáhneme ke hvězdám. A platí to i naopak. Někdo má dovedností habakuk, ale mizerné sebevědomí mu je nedovolí v plné šíři nabídnout. Pět pohárů může oběma skupinám poskytnout realistické měřítko, tak mějme oči a uši dokořán.

5 pohárů často ukazuje zranitelnost, kterou prožíváme s blízkými lidmi. Čteme jejich chování a dovozujeme k takovému chování motivy. Pozor, můžeme mít naprosto nevhodný překladač! To, co nám připadá jako jediné logické vysvětlení, může u dotyčného vzbudit údiv. Pět pohárů preferuje otevřené otázky, ne naštvané nebo uslzené dohady.

A někdy se prostě věci nedějí tak, jak bychom si přáli. Karta 5 pohárů připomíná, že je důležité přestat plýtvat energií na to, co nemůžeme změnit, protože tam nesahá naše pravomoc. Efektivnější je naučit se v takovém proudu plavat. Přestat si stěžovat na déšť a raději si koupit pláštěnku.

Karta byla vytažena z tarotové sady Crowley dne 5.7.2021 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Vision quest a Mýtický.

.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *