Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Karta týdne od 28. 6. 2021

0

Král mečů

Král mečů disponuje rychlou myslí. Rozhoduje se bleskem, někdy i bez dostatečných podkladů. Zdálky to vypadá obdivuhodně, zblízka král mečů potřebuje armádu lidí, kteří za něj dotahují věci do konce nebo žehlí, co zbrklostí natropil. Ne že by to ocenil.

Král mečů je balzámem pro mentálně orientované lidi. Přichází období, kdy se budou šťastně prohánět v království své mysli. Jeden nápad bude stíhat druhý, stojí za to si všechny poznamenat a později se k nim s rozvahou vrátit. V myšlenkové smršti se bohužel nedá zrno od plevy dobře odlišit.

Vnější nebo vnitřní král mečů nás může převálcovat nebo strhnout k řešením, o kterých nás nenapadlo přemýšlet. Inspirace to může být skvělá, pro realizaci je lepší vzít si čas na rozmyšlenou.

Za vytaženou kartou krále mečů se mi dnes přilepil Viselec a ten varovnou složku podtrhuje. Jakoby nám chtěl připomenout, že zázračná řešení zadarmo neexistují, a že bychom se měli mít na pozoru před každou nabídkou, která něco takového slibuje.

Na druhou stranu cena za řešení nemusí být vůbec tak hrozná, jak jsme si dosud mysleli!

Karta byla vytažena z tarotové sady Crowley dne 28.6.2021 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Röhrig a Gill.

.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *