Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Karta týdne od 7. 6. 2021

0

7 holí: Odvaha

Sedm holí reprezentuje odvahu bojovat proti přesile, ochotu pustit se do předem ztraceného boje. V dané chvíli je to hlavně souboj s předsudkem či poraženeckým nastavením mysli. Příliš věříme síle nepřítele a podceňujeme vlastní schopnosti.

Karta nezaručí vítězství, ale říká, že i riziko prohry má svou vlastní cenu. Riskovat a dostat na frak je teď výhodnější než stát v koutě a později litovat, že jsme zůstali mimo hru. Pasivita přinese v důsledku mnohem větší zklamání, může poškodit naše sebevědomí a paradoxně i prestiž.

Je nejlepší čas říct nebo udělat věci, které máme zamčené v šuplíku a bojíme se s nimi vyrukovat. Rozvířit vzduch, upoutat na sebe pozornost a bedlivě se učit za pochodu. Příliš neplánovat a hlavně se nenechat zastrašit nepřátelskými okolnostmi – čekání na dokonalost už postrádá smysl.

Může to být adrenalinový týden. Pojďme tomu naproti, podpořme se ve svých výzvách navzájem. Mějme pochopení pro ty, kdo mají odvahu zkusit něco nového. Ani v dobré víře uchránit před nezdarem nesrážejme nikoho tvrzením, že nemá šanci uspět.

Karta byla vytažena z tarotové sady Crowley dne 7.6.2021 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Swedish witch a Ramses.

.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *