Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Karta týdne od 31. 5. 2021

0

Síla

Karta říká, že se naše vnitřní síla a odvaha řadí do šiku a připravují se k vyhřeznutí na sto a jeden způsob. Například jsme mohli odkládat nebo zabít splnění svého snu, protože ho racionální složka vyhodnotila za zbytečný, marnivý nebo naopak bláznivý a neuskutečnitelný. Ale co když to byla jen manipulace strachu, který dodal potřebné argumenty?

Jste přesvědčení, že neumíte kreslit, zpívat, modelovat, péct bábovku, ale navzdory předpokládanému neúspěchu si to stejně chcete vyzkoušet? Krásné je začít s úplnými maličkostmi, vystoupit z komfortní zóny o pověstný fous. Chce to odvahu, ale výsledná radost za vynaloženou investici určitě stojí. A každým takovým pokusem posilujeme vlastní sebeúctu.

Postavit se strachu je důležitý aspekt karty. Neznamená hledání kouzelného proutku, kterým strach vymýtíme ze života. Strach potřebujeme, aby nepolevila naše ostražitost před reálným nebezpečím. Karta však často říká, že jedeme po dálnici se zataženou ruční brzdou.

Výzvou týdne je proto odbrždění. Ideálně v mnoha věcech o trošičku, pak se z toho snáze stane zvyk.

Karta byla vytažena z tarotové sady Crowley dne 31.5.2021 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Gill a Mýtický. Ve všech symbolizuje naši vnitřní sílu lev.

.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *