Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Karta týdne od 3. 5. 2021

0

5 mečů: Ztráta

Pět mečů nevidí ve výkladu nikdo rád. Ztráta, porážka, deziluze, tak by se dalo hlavní poselství karty pojmenovat. Zpráva, která nepotěší a zavrtá se do nejcitlivějších vrstev Ega. Můžeme se cítit poníženi, přechytračeni, podvedeni.

Na druhou stranu se mi na kartu přilepila devítka disků – zisk. Jakoby chtěla připomenout starou pravdu, že obětovat figuru je někdy nejlepší cesta k celkovému vítězství. Potřebujeme se něčeho zbavit, abychom udělali místo životaschopnějším projektům. A raději dobrovolně než pod tlakem vnějších okolností.

Ideální je začít něčím malým – vyházet zbytečnosti ze šuplíků, poslat dál oblečení, které jsme neměli dlouho na sobě. Konečně se nechat ostříhat. Možná to nebude stačit, ale je lepší jít té energii naproti. Ať už se stane cokoli, obě karty najednou nás ujišťují, že všechno zlé, je pro něco dobré. Dokonce i nejde až tam dohlédnout.

Zbavit se nepotřebného je heslo tohoto týdne. Držím palce, ať co nejdříve uvidíme horizont radostných zítřků.

Karta byla vytažena z tarotové sady Crowley dne 3.5.2021 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Stromy od Dany Driscoll a Ramses.

.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *