Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Karta týdne od 19. 4. 2021

0

Mág

Mág říká, že nás čeká spousta příležitostí, které stačí uchopit a něco s nimi podniknout. Možná je spojit jako skládačku, možná si pohrát s každým dílkem zvlášť. Nehledejme návod jak na to. Každá věc se dá použít víc než jedním způsobem, to ví každé malé dítě.

Slovo příležitost my dospěláci bereme příliš vážně a představujeme si zásadní události života. A většinou zbytečně čekáme, kdy se ta velká věc objeví a udělá nás šťastnými. Mág ale přihrává malé věci na rozcvičení. Chce, abychom nezakrněli a zůstali tvořiví a hraví. Abychom nepřestali zkoušet nové postupy a přístupy.

Jestli něco Mága rozesmutní, pak jsou to lidé, kteří si nechtějí hrát. Víc ho baví přihrávat lidem, kteří mají o hru zájem, i když jsou v chytání příležitostí začátečníky.

Mág nesnáší zkostnatělost, ustavičně trénuje náš postřeh. Přihrává nám různé míče různou rychlostí, někdy točené a s falší. Jeho dary na nás budou tento týden hojně pršet, tak si pojďme zachytat! Otevřená mysl je půl úspěchu.

Karta byla vytažena z tarotové sady Crowley dne 19.4.2021 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Rider-Waite a Universal fantasy.

.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *