Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Karta týdne od 12. 4. 2021

0

Tři poháry: Hojnost

Tři poháry přetékají radostí a veselým sdílením. Můžeme očekávat týden, který bude připomínat jarní bystřinu, vytékající z hromady sněhu. Spoustu emocí a činností bude stále přikrývat ledová krusta, ale zurčivý potůček přinese osvěžení a náruč naděje na znovuzrození.

My budeme mít na vybranou, jestli budeme vzdychat nevolí nad vším, co zůstalo pod sněhem ukryto, nebo se vrhneme do toho, co potůček odkryje. A tři poháry ukazují, že důvodů k radosti může být opravdu dost.

Více než jindy je to však otázka volby. Radost nepřijde a nezaťuká na dveře, nebude se vnucovat a podbízet. Je potřeba vyvinout iniciativu a probudit odhodlání přinést jaro do své duše. Síla odhodlání přivábí z okolí podněty, které nám snesou radost dominovým efektem.

Tři poháry jsou oslavou přátelství a sociálních vazeb. Nemusí jít o mejdan, ale výzvou týdne je připomenout své city lidem, na kterých nám záleží. Lidem ze širší podpůrné sítě – kamarádům, přátelům, známým. Vytáhnout na světlo skutečnost, že navzdory situaci nikdo nejsme na světě sám, i když se tak mezi miliardami lidí občas cítíme. Nejvyšší čas s tímhle pocitem něco aktivně udělat!

Karta byla vytažena z tarotové sady Crowley dne 12.4.2021 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Herbal a Old path.

.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *