Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Karta týdne od 29. 3. 2021

0

Princ disků

Princ disků přiváží zárodky budoucí úrody a často i moudrost, jak té úrody efektivně dosáhnout. Není to žádný zbrklý mamlas, naopak jeho rozvaha může temperamentní povahy nepříjemně dráždit. Tentokrát je lepší na prince disků nespěchat, ale dát prostor všemu, co potřebuje ze svého vozu vyložit. Vyslechněme takové nápady až do konce, nelámejme nad nimi předčasně svou hůl.

Princ disků má své vlastní cestičky, kudy se ubírá jeho mysl. Bystrost nedává okázale najevo, řada lidí ho podceňuje. Pozor na to! Jeho důkladnost se snoubí s vynalézavostí a jen pýcha ostatních brání tomu, aby se od něj přiučili. A to je i výstraha pro tento týden – nedovolme přílišné hrdosti, abychom se neučili od těch, které přehlížíme. A také není ideální doba, abychom se je snažili přechytračit.

Z nějakého důvodu mě tentokrát jako princ disků napadl televizní detektiv Colombo. Někdo takový nás může snadno nachytat na švestkách, zvlášť když se cítíme velmi jistí v kramflecích.

Jinak by to měl být plodný týden, zvlášť když nebudeme intrikovat v zákulisí, ale vydáme se přímočaře a beze strachu se svou vlastní kůží na trh. I kdyby to mělo být jen na sociální sítě.

Karta byla vytažena z tarotové sady Crowley dne 29.3.2021 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Universal fantasy a Mýtický.

.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *