Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Karta týdne od 22. 3. 2021

0

Princezna mečů

Princezna mečů je buřička a bojovnice, vzdoruje proti pravidlům, která ji svazují. Budeme mít tendenci se bouřit a být naštvaní, pusu plnou argumentů proč jsou nastolené pořádky špatně a jak by to mělo být líp. Potřeba vzdoru bude silnější než ochota ke kompromisu nebo konstruktivní debatě.

Pokud se takovému jiskření slepě poddáme, může se zhroutit nejedna pevnost, kterou jsme dlouho a pracně budovali. Zdravé by nebylo ani všechno napětí potlačit, protože by nás stejně dohnalo, jenom se zpožděním a bez varování. Optimální je pro buřičské běsnění najít vědomý hromosvod nebo mu vytýčit sportovní arénu, případně ho okořenit špetkou humoru. A rozhodně to vybití nenechávat až na poslední chvíli.

Mějme na paměti, že i lidé kolem nás se budou potýkat se stejnou energií. Neberme všechna jejich tvrzení doslova. Nadhled a humor jsou společníci, které budeme potřebovat, abychom nešli z jedné hádky do druhé.

Princezna mečů může přinést i krupobití převratných nápadů v tom nejlepším slova smyslu. Bývají to surové diamanty, které získají na hodnotě až tehdy, kdy z nich zkušené ruce třeba i značnou část obrousí. A tak neházejme aktuální nápady do koše ani neupalujme k jejich okamžité realizaci. Tento týden platí dvojnásob, že nic se nejí tak horké, jak se to uvaří.

Karta byla vytažena z tarotové sady Crowley dne 22.3.2021 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Druidů a Mýtický.

.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *