Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Karta týdne od 15. 3. 2021

0

Královna disků

Královna disků je žena, která má za sebou nelehkou pouť a proto se teď zuby nehty drží všeho, co jen trochu připomíná oázu. Může být přespříliš ochranitelská a nepřátelsky nakloněná změnám, ale to nepochopí ten, kdo neprožil její minulost. Nebuďme na takové lidi příliš tvrdí, nevyčítejme jim jejich postoje. Dejme jejich tvrdohlavosti prostor, aby mohla pominout.

A pokud snad přichytíme sami sebe, jak se kvůli obavám z budoucnosti bojíme posunout, netlačme ani na sebe. Dopřejme si čas spočinout v relativním dostatku a vypořádejme se s přízraky, které za sebou vlečeme.

Karta připomíná, že málokdo může trvale žít v oáze. A pokud ano, jeho osudem je sytit poutníky. Všichni ostatní jsou v pohostinné oáze, jen aby načerpali sil a pokračovali ve svém životním dobrodružství.

Přestože je lockdown otrava, karta vybízí k načerpání sil, nikoli k jejich plýtvání. Najděme cokoli, co nás potěší a osvěží na těle i na duchu.

Za sebe musím říct, že nemít malování, brzy bych skončila v polstrované cele. Přeju nám, aby královna disků pro každého něco takového vykouzlila!

Karta byla vytažena z tarotové sady Crowley dne 15.3.2021 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Japaridze a Dreaming way.

.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *