Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Karta týdne od 8. 3. 2021

0

7 holí: Odvaha

Pokud jsem minulý týden přirovnala k cestičkám v labyrintu, tento týden bude spíš setkání s pevnou zdí. Něco nás donutí mobilizovat vnitřní sílu a postavit se překážce s obrovským odhodláním. Skoro se mi chce říct – čím větší odhodlání, tím menší pravděpodobnost, že situace dospěje ke zdrcujícímu souboji.

Abychom se na takovou situaci dobře připravili, měli bychom si každý ve svém světě udělat pořádek a zjistit, co nám stojí za souboj. Co je pro nás důležité, že jsme ochotni riskovat prohru nebo ponížení. Buď proto, že jde o principiální záležitost a nebo proto, že už nemáme co ztratit. Někdy totiž v zájmu zachování klidu couváme tak moc, že už není kam uhnout.

Sedm holí je příležitost rozčeřit hladinu a přenastavit hranice. Schovávání není dlouhodobě životaschopné, a teď je správný čas najít svou vnitřní autoritu. Není třeba křičet nebo používat silná slova. Pojďme spolu během týdne trénovat, jak dodat slovům větší váhu, a následně najít odvahu, jak je v důležité chvíli použít.

Zvolte pro začátek krátkou větu, kterou opakovaně a s důrazem říkejte nahlas. Ideálně si takové cvičení nahrajte a pak sledujte pocitovou reakci na vyřčené sdělení. Není slyšet otazník za větou, kterou jste zamýšleli říct s vykřičníkem? Pak není divu, že druzí neberou Vaše oznámení nebo výstrahy vážně.

Méně slov je účinnější než jejich záplava.

Karta byla vytažena z tarotové sady Crowley dne 8.3.2021 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Ramses, Gill.

.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *