Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Karta týdne od 22. 2. 2021

0

10 pohárů: Nasycenost

Deset pohárů představuje sounáležitost, pospolitost, rodinu. Oázu malého skoukromého štěstí, do které se můžeme uchýlit a prožívat radost, i kdyby se za oknem čerti ženili. Na úrovni doporučení karta říká, abychom si domácího štěstí považovali a nehledali na něm zbytečné mouchy. Rodina je zázrak a přišel čas užívat její benefity.

Ve správném naladění můžeme sklízet pocit naplnění i mimo domácí půdu. Přichází konstelace vhodná k vítěznému završení dlouhodobých projektů včetně následné oslavy. Stačí se podívat, jak všechny poháry na kartě září a přetékají!

Deset pohárů také připomíná, že plout v proudu života přináší úspěch snáze a rychleji, než když tlačíme na pilu. Samozřejmě nestačí jen lenošit ve člunu. Udržujme svou životní cestu splavnou a bude to víc zábava než dřina. Tenhle týden určitě.

Využijme oddechu a každé radosti, o kterou zakopneme. Příležitost k oslavě by se měla naskytnout. Tím spíš, že mi k pohárové desítce vypadla i šestka holí – vítězství!

Karta byla vytažena z tarotové sady Crowley dne 22.2.2021 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Old Path a Gill.

.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *