Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Karta týdne od 1. 2. 2021

0

Eso holí

Ohnivé eso holí přináší zárodky nové energie. Tento týden můžeme být chvíli napumpovaní a pak zhola vyčerpaní. Je to jako když se jarní slunce opře do života, přestože na zemi se ještě povaluje sníh.

Není důvod ke skepsi. Nová síla je prokazatelně tady, jen potřebuje čas, aby se vším tím sněhem prokousala a dala vzklíčit nové zeleni. Teď stačí vědomě čerpat do zásob a radovat se z přebytků.

Dočasné přívaly energie mohou přinést nejrůznější chutě, mohou rozvířit i to, co dlouho a uspokojivě fungovalo. Zkrátka můžeme mít roupy nebo si zahrávat s parametry dobrého bydla. Eso holí však není trvalá karta. Dá se přirovnat k ohnivému blesku nebo k prskavce, která přinese vzrušení a brzy vyhasne. Týden může přinést spoustu podnětů, ale dělat na jejich základě rozhodnutí může být více než riskantní.

Karta naopak přeje experimentům – všemu, co chceme ochutnat či vyzkoušet bez nároku na trvání. Vzhůru do malých dobrodružství a zábavy bez záruk! Dopřejme si humor a smích.

Karta byla vytažena z tarotové sady Crowley dne 1.2.2021 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Old Path a Sidhe.

.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *