Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Karta týdne od 25. 1. 2021

0

Devět holí: Síla

Devět holí odpovídá stavu, kdy se ještě cítíme plni sil, přesto trochu za zenitem. V činnosti nás udržuje vůle nebo setrvačnost.

Karta říká – používejte svou sílu s rozumem. Pravidelně střídejte zápřah s odpočinkem, aby nepřišlo předčasné vyhoření. V některé z aktivních oblastí života si potřebujeme udělat přestávku. To znamená zůstat v kontaktu, ale přesunout se na pozorovatelnu. Odpočinout si a získat novou perspektivu. Je to důrazný apel, nesoucí podtext o překážce, která nás může poslat na střídačku nedobrovolně.

Tento týden nechtějme za každou cenu dotahovat věci do konce, nedávejme si náročné cíle. Vhodnější jsou aktivity, které lze přerušit a následně bez problémů navázat. Není to výzva k povalování na gauči, spíše k vědomé pestrosti.

Nevydat se z energie do padnutí znamená rychlejší rekonvalescenci a tedy i rychlejší nástup k dalšímu výkonu. Není to tak dramatické a chybí aura hrdinské oběti, je to ale mnohem efektivnější.

Devět holí pomáhá ladit formu na dlouhodobou výkonnost.

Karta byla vytažena z tarotové sady Crowley dne 25.1.2021 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Crystal visions a Skrytých světů.

.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *