Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Karta týdne od 18. 1. 2021

0

XX Aeon

Týden přeje tajemstvím, všemu podprahovému a skrytému. Naučme se důvěřovat vnitřnímu hlasu, i když nemluví zřetelně. Karta říká, že kalnými vodami nás provedou instinkty bezpečněji než opatření rozumu.

Ze snů k nám mohou dolehnout vzkazy předků. Pokud by se zdály být mlhavé, nespěchejme s interpretací, jen prodlužme ochotu naslouchat. Poselství ze snu mají svoje tempo a spěchání rychlejší výsledek nepřinese.

Tichá autorita je dalším z témat karty. Dostaneme příležitost uvědomit si, koho za takovou tichou autoritu považujeme, kdo stojí v zákulisí našeho života a komu se na hluboce nevědomé úrovni ze svých činů zodpovídáme.

Významnou kapitolu tvoří veškeré závislosti. Některé mohou vypadat roztomile nebo neškodně, společným jmenovatelem však je, že nás plíživě zbavují osobnosti. Nejvyšší čas taková rizika pojmenovat, i kdyby zatím byla v zárodku. A zaměřme se na sebe, ne na druhé.

Pravdivý vhled přináší i možnost volby jak s takovou situací chceme naložit. I tady platí, že zbrklost nepřináší dlouhodobé plody.

Karta byla vytažena z tarotové sady Crowley dne 18.1.2021 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Gill a Whimsical.

.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *