Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Karta týdne od 11. 1. 2021

0

2 poháry: Láska

Dvojka pohárů říká, že týden bude ve znamení spletitosti vztahů. Některé události mohou hladce klouzat, jiné spíše prokluzovat. Každopádně nemá smysl se příliš vzpouzet. Proud událostí poběží vlastním tempem a snaha věci řídit nebude efektivní.

Nespokojený může být kdo je povahou dohlížitel a vládce. Dozorované události se vysmeknou zpod kontroly snadněji než jindy. Návodem je uklidnit podrážděné ego a sledovat, že na plynutí samospádem taky něco je. V dlouhodobém měřítku se potíže nečekaným způsobem setřesou, stačí trpělivost a špetka důvěry.

Dvojka pohárů nás učí, že láska není záležitost z pohádek nebo hollywoodských filmů. Láska je energie, která neviditelně pulzuje všude kolem nás. Ne vždycky hladí, ale je stále s námi a za všech okolností pracuje v náš prospěch. Dokonce i tehdy, když je výsledný prospěch za tolika rohy, že na něj nedokážeme dohlédnout.

Karta nás varuje, že láska neznamená přebírat odpovědnost za druhé nebo za ně žít jejich životy. I kdyby za tím stál nejlepší možný úmysl, je to vměšování a omezování práva na vlastní osud a zkušenosti. Malé dítě by se taky nenaučilo chodit, kdybychom ho láskyplně nosili celý život v náručí. Mějme to na paměti, protože láska vyžaduje odvahu a respekt.

Karta byla vytažena z tarotové sady Crowley dne 10.1.2021 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Crystal visions, Kosmický.

.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *