Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Karta týdne od 28. 12. 2020

0

Trojka holí: Rozcestí

Trojka holí říká, že jsme přišli na rozcestí. Kus cesty máme za sebou a neuškodí trochu bilancovat, vzít si do dalšího úseku ponaučení z prožitých zkušeností.

Krátké zastavení může být cennou devizou do budoucnosti, ale má smysl jen pokud je poctivé a věnuje se stejnou měrou úspěchům i nezdarům.

Už jste zkusili sepsat pár bodů, které bylo klíčových pro Vás osobně v roce 2020? Napište, co Vám slina na jazyk přinese, a pak vyberte tři pozitiva a tři negativa, která byla v uplynulém roce pro Váš konkrétní život stěžejní.

Všichni jsme žili s pandemií a pod rouškou, ale třeba nebyl covid to nejpodstatnější. Nebo celá ta situace v důsledku přinesla do Vašeho života něco nového či inspirativního, co budete chtít v dalším roce rozvíjet.

Trojka holí říká, že ohlížet se přes rameno je přirozené, ale nesmí převážit nad pohledem vpřed. K tomu slouží i celé bilancování – vybíráme předměty do zavazadla na další cestu. Nemohou být jenom pozitivní a krásná, musí být především užitečná. A to je ten nejdůležitější úhel pohledu, kterým se na prožitý rok koukat.

Karta byla vytažena z tarotové sady Crowley dne 27.12.2020 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Rider-Waite a Kosmický.

.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *